Астраханцева Олена Григорівна, лікар-ординатор

Народилась  31 березня 1972 року в м. Суми

Навчалась в ЗОШ № 4 м. Суми

В 1987 році вступила до Сумського медичного училища, яке закінчила у 1991 році з присвоєнням кваліфікації «Фельдшер».

З 1991 по 2001р.р. працювала завідуючою медпунктом Сумського сільськогосподарського інституту.

З 1998 по 2020 рік, за сумісництвом, пров. спеціаліст відділу охорони праці університету (медпрацівник по передрейсовому, післярейсовому медичному огляду водіїв). Маю відповідні сертифікати, особисту номерну печатку та занесена до Єдиного реєстру медичних працівників України, що проводять передрейсові, післярейсові медичні огляди водіїв транспортних засобів.

У 2000 році закінчила Сумський державний аграрний університет  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Зооінженерія» та здобула кваліфікацію зооінженер.

З 2001 по 2005 рік здобувач кафедри «Біохімії та біотехнології», науковий керівник к.в.н., доцент Бордунова О.Г.

З 2001 по 2014 р.р. працювала секретарем деканату факультету ветеринарної медицини.

У 2011 році закінчила Сумський національний аграрний університет  за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобула кваліфікацію  лікаря ветеринарної медицини.

З 2014 року і по теперішній час працюю лікарем-ординатором кафедри акушерства та хірургії факультету ветеринарної медицини.