29 листопада на факультеті ветеринарної медицини  відбулася гостьова лекція за участю запрошеного лектора Галат Марини Владиславівни , доктора ветеринарних наук, професорки кафедри фармакології, паразитології та тропічної ветеринарії НУБіП України, яка наразі проходить стажування в Інституті паразитології Університету Берну (Швейцарія).

В лекції висвітлювалося питання зоонозного паразитарного захворювання тварин – токсоплазмозу, яким, на сьогоднішній день переймається вся світова спільнота.

В викладеному матеріалі розглядалися питання щодо морфології та біологічних особливостей збудника Toxoplasma gondii, сучасні методи діагностики даного захворювання. Студенти та викладачі факультету ветеринарної медицини  висловлюють свої слова захоплення й подяки лектору за цікаві та актуальні дослідження, а також за високу майстерність викладання