Основні положення.
Практична підготовка студентів аграрних вищих навчальних закладів є однією з форм організації навчального процесу та обов’язковим компонентом освітньо-професійних програм.
Метою практики є оволодіння сучасними методами і формами організації праці, формування на базі одержаних у навчальному закладі знань, професійних умінь та навичок, необхідних для прийняття самостійних рішень у реальних умовах, виховання потреби систематично оновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.
Виробнича практика проводиться в індивідуальному порядку. Кожен із студентів-практикантів знаходиться в ролі помічника (дублера) лікаря ветеринарної медицини. За наявності вакантних місць студента можуть зараховувати на платні посади, якщо робота на цих посадах задовольнятиме виконання вимог програми практики.
Після закінчення терміну виробничої практики студенти звітують про виконання програми практики. Письмовий щоденник-звіт разом з іншими документами, що підтверджують набуття студентом практичних навичок, завірені керівниками практики від підприємства (установи, організації) подається на рецензування керівнику практики від СНАУ. Для комісійного захисту виробничої практики студент готує звіт в формі доповіді, ілюстрованої фото-(відео)- матеріалами не пізніше перших 10 днів семестру після закінчення практики.
Студент, який не виконав програму практики або не з’явився в деканат в установлені терміни на протязі двох місяців без поважних причин може бути надано право проходження практики повторно при виконанні умов, визначених університетом.
Студенти, які не пройшли виробничу практику, відраховуються з університету в установленому порядку.
Договір-про-проведення-практики-здобувачів-вищої-освіти-Сумського-НАУ_04.09.2024