В рамках тижня академічної доброчесності науково-педагогічні працівники факультету прийняли участь у низці заходів: 4 листопада відбулась онлайн-зустріч з представником НАЗЯВО Артемом АРТЮХОВИМ на тему; «Академічна доброчесність для фрешменів». На зустрічі акцентували увагу на питаннях використання штучного інтелекту в освітньому процесі, впливові сучасних технологій на навчання здобувачів https://snau.edu.ua/u-sumskomu-nacionalnomu-agrarnomu-universiteti-rozpochavsya-tizhden-akademichno%d1%97-dobrochesnosti/
5 листопада відбувся майстер-клас від Світлани ШЕСТАКОВОЇ «Правила цитування та уникнення академічного плагіату в наукових дослідженнях: стандарти, техніки та практичні рекомендації для студентів». Лектор представила програми для перевірки публікаційна плагіат та надала практичні поради щодо використання інноваційних технологій.
8 листопада гаранти ОПП Ветеринарна медицина, ОПП Ветеринарна гігієна, санітарія і експертизи, ОНП Ветеринарна медицина, ОНП Ветеринарна гігієна, санітарія і експертизи, науково-педагогічні працівники факультету долучилися до семінарів-дискусій «Оновлені вимоги до самооцінювання освітніх програм: практичні аспекти та виклики» та «Постакредитаційний моніторинг як інструмент підвищення якості освіти: стратегічні підходи та оперативні дії», яку представила для широкої авдиторії доцент кафедри менеджменту, дослідник в Королівському Аграрному Університеті (RAU) Ірина СКЛЯР. На даному заході розглянули питання щодо викликів до ЗВО в контексті нових акредитаційних вимог, особливості акредитації та постакредитаційного моніторингу.