До уваги студентів та аспірантів напряму підготовки 21 ветеринарія! У рамках співпраці University of Porto та Сумського НАУ у вас з’явилася можливість взяти участь в програмі академічної мобільності з клініко-лабораторної практики на базі університету Порто (Португалія).
Зацікавлених осіб просимо 9-10 серпня заповнити форму https://forms.gle/k4UdycFBMUKhMh9V9, з вами зв’яжуться і розкажуть детальніше.
Applications for International Students
![](https://vet.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/image-1024x354.png)