25 листопада 2025 року науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини разом із здобувачами вищої освіти ОС «Магістр» та «Доктор філософії» взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «БІОБЕЗПЕКА ТА «ЄДИНЕ ЗДОРОВ’Я», організованою ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», Україна, м. Київ.

Цей масштабний науковий захід об’єднав провідних фахівців, дослідників та практиків з різних країн, щоб обговорити найактуальніші виклики сучасної біобезпеки, новітні підходи до охорони здоров’я людини і тварин, а також інтеграцію глобальної концепції «One Health» у практику ветеринарної та медичної науки.

Учасники конференції мали можливість презентувати власні наукові досягнення, обмінятися досвідом із міжнародними колегами та взяти участь у дискусіях щодо інноваційних стратегій профілактики та контролю інфекційних захворювань. Активна участь наших викладачів і студентів не лише підкреслює високий рівень підготовки фахівців факультету, а й зміцнює його позиції на міжнародній науковій арені, сприяючи розвитку партнерств та обміну знаннями на глобальному рівні.