Дорогі наші чарівні, веселі, найрозумніші, життєрадісні жінки! Чоловічий колектив факультету ветеринарної медицини від усього серця з найщирішими побажаннями, вітає Вас з Міжнародним Жіночим Днем
![Возможно, это изображение (текст)](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/157033892_3721039377986571_3505703730326238133_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=tlTHmOyEf34AX-pi_fJ&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=2635b53527bb31bca3fe4aaad7adc4f9&oe=606B585A)
До свята 8 березня творчі колективи та талановиті студенти СНАУ підготували особливі вітання для прекрасних, сильних, сміливих, креативних, незалежних, найкращих у світі дівчат та жінок! Сподіваємось, що жоден карантин не завадить святу наповнювати серця любов’ю та теплом.