Долбаносова Римма Валентинівна, к.вет.н., доцент

Кандидат ветеринарних наук,  доцент кафедри

Народилася 19 лютого 1982 року, Донецька обл., м. Горлівка.

Закінчила Маловисторопський державний аграрний технікум ім. П.С. Рибалка у 2001 році.

Закінчила Сумський національний аграрний університет у 2006 році.

З 2006 року працювала лікарем ординатором кафедри терапії, фармакології та клінічної діагностики СНАУ.

З 2006 по 2010 роки навчалася в аспірантурі.

З 2011 року асистент, а з 2012року і по теперішній час доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії.

У 2012 році прийнята на посаду завідувача аспірантури та докторантури Сумського НАУ.

У 2015 році переведена на посаду помічника ректора Сумського національного аграрного університету.

З 2017 року доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії.

Основні навчальні дисципліни: «Внутрішні хвороби тварин», «Діагностика і терапія внутрішніх хвороб тварин», «Ветеринарна токсикологія», «Кардіологія та пульмонологія».

Гранти, проекти:

Надзвичайна продовольча допомога для надання необхідних сільськогосподарських ресурсів в постраждалих районах конфлікту в Луганській і Донецькій областях, 2017 (Проект реалізується в Україні Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Наукова робота:

Тема кандидатської дисертації: «Ветеринарно-санітарні заходи щодо профілактики бактеріальних хвороб страусів»

Виконавець міжфакультетської ДБТ 0119U100551 «Впровадження нанокомпозитних матеріалів у інноваційні технології інкубації яєць сільськогосподарської птиці» (2019-2021 рр).

Основні напрями наукових досліджень: