Долбаносова Римма Валентинівна, к.вет.н., доцент

Долбаносова Римма Валентинівна
Кандидат ветеринарних наук,  доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та біохімії

Народилася 19 лютого 1982 року, Донецька обл., м. Горлівка.

Закінчила Маловисторопський державний аграрний технікум ім. П.С. Рибалка у 2001 році.

Закінчила Сумський національний аграрний університет у 2006 році.

З 2006 року працювала лікарем ординатором кафедри терапії, фармакології та клінічної діагностики СНАУ.

З 2006 по 2010 роки навчалася в аспірантурі.

З 2011 року асистент, а з 2012року і по теперішній час доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії.

У 2012 році прийнята на посаду завідувача аспірантури та докторантури Сумського НАУ.

У 2015 році переведена на посаду помічника ректора Сумського національного аграрного університету.

З 2017 року доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії.

Основні навчальні дисципліни: «Внутрішні хвороби тварин», «Діагностика і терапія внутрішніх хвороб тварин», «Ветеринарна токсикологія», «Кардіологія та пульмонологія».

Гранти, проекти:

Надзвичайна продовольча допомога для надання необхідних сільськогосподарських ресурсів в постраждалих районах конфлікту в Луганській і Донецькій областях, 2017 (Проект реалізується в Україні Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Наукова робота:

Тема кандидатської дисертації: «Ветеринарно-санітарні заходи щодо профілактики бактеріальних хвороб страусів»

Виконавець міжфакультетської ДБТ 0119U100551 «Впровадження нанокомпозитних матеріалів у інноваційні технології інкубації яєць сільськогосподарської птиці» (2019-2021 рр).

Основні напрями наукових досліджень: