Сьогодні 15.05.2023 кафедра вірусології, патанатомії та хвороб птиці ім. Панікара І.І. проводить урочисте зібрання з приводу 90-річчя її засновника доктора ветеринарних наук, професора, Лауреата державної премії УРСР Ігоря Івановича Панікара.
Шановний професор І.І. Панікар автор численних наукових праць, посібників та підручників ветеринарної вірусології, хвороб птиці, епізоотології. Вперше в СРСР розробив та впровадив у виробництво засоби повного оздоровлення птахогосподарств від вірусного гепатиту каченят. Під його керівництвом з 1985 по 2007 роки відбулося становлення кафедри як навчально-наукового підрозділу Сумського національного аграрного університету. За ці роки роботи на кафедрі під керівництвом професора І.І. Панікара підготовлено та захищено 1 докторська та 7 кандидатських дисертацій. Сьогодні надбання кафедри використовують фахівці ветеринарної медицини України, з повагою за творчий доробок засновника та його учнів.
Щорічно в цей день кафедра підводить підсумки своєї роботи за навчальний рік, відзначає науковців напередодні дня науки, планує заходи на наступний рік.
На кафедрі створено науково-навчальну патоморфологічну лабораторію склад якої також входить секційна зала та патоморфологічний музей, а також науково-навчальну лабораторію мікробіологічних досліджень, на базі яких проводять дослідження аспіранти та співробітники кафедри.