Стартувала реєстрація на тестування для вступу в магістратуру 8 травня розпочато реєстрацію абітурієнтів для участі у вступних випробуваннях у магістратуру.

У 2023 році вступники до магістратури мають скласти єдиний вступний іспит, який складатиметься з двох блоків – тест загальної навчальної компетентності і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника).

Вступ на спеціальность 211 Ветеринарна медицина передбачатиме додаткове складання єдиного фахового вступного випробування.

Реєстрацію на іспити здійснюватиме приймальна комісія СНАУ.

Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії pk_snau@ukr.net скановані копії документів.

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти тестування.

🎓Для вас ми підготували короткий алгоритм реєстрації:

1️⃣ Формуєте комплект сканованих або фотокопій реєстраційних документів. Із повним переліком документів можна ознаймитися тут: bit.ly/42dL7hz

2️⃣ Надcилаєте на електронну адресу приймальної комісії pk_snau@ukr.net скановані реєстраційні документи або їхні фотокопії. Обов’язково перевіряйте дані, які ви зазначили в заяві-анкеті.

3️⃣ Чекаєте сканованої копії екзаменаційного листка.

У разі успішної реєстрації вам надішлють скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, яку ви зазначили в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатимуть в приймальній комісії.

* Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті УЦОЯО буде створена інформаційна сторінка Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури. Доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Тестування можна буде пройти в 36 містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити пункти тестування для проведення магістерських випробувань.

Також єдиний вступний іспит можна буде пройти у 9 європейських країнах, а єдине фахове вступне випробування – у 6 країнах Європи.

Кожен зареєстрований учасник отримає екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

Реєстрація вступників триватиме до 31 травня.

Довідка за тел. +380953817350

Усім вступникам бажаємо успішної та легкої реєстрації!💙

Більше інформаціїї на порталі: bit.ly/42dL7hz