гостьова лекція з питань сказу тварин

Провідні університети Європи, на цей раз Ghent University (Бельгія), стають ближче!

3-го квітня на факультеті ветеринарної медицини відбулася гостьова онлайн-лекція PhD, постокторанта Гентського університету Ірини Маковської, на якій обговорювалися питання сказу у тварин.

Зважаючи на непросту ситуацію з великою кількістю тварин, що залишилися без господарів або звичних місць мешкання, на збільшення кількості випадків сказу в Україні та труднощі з проведенням антирабічних профілактичних заходів в умовах прикордонних областей, лекція викликала неабиякий інтерес у слухачів. Цьому сприяла цікава подача матеріалу, дружня атмосфера та залученість присутніх до обговорення.

Студенти і викладачі ФВМ подякували шановній гості та домовились про подальшу співпрацю.