Кассіч Володимир Юрійович, д.вет.н., професор

Професор кафедри епізоотології та паразитології
Доктор ветеринарних наук, професор

e-mail: kassich_v_u@ukr.net

Publons

ORCID ID

Google scholar

CV_Kaссiч
Народився 8 червня 1954 року в м. Люботин Харківської області.
Вищу освіту одержав на ветеринарному факультеті Харківського зооветеринарного інституту у 1976 році.
З 1976 року працював головним ветеринарним лікарем радгоспу, старшим ветеринарним лікарем протиепізоотичного загону Харківської обласної станції по боротьбі з хворобами тварин. 1978-1979 р.- служба в рядах Збройних сил СРСР. З 1979 по 1983 р. працював лікарем бактеріологічного відділу Харківської обласної науково-виробничої ветеринарної лабораторії. З 1983 по 1987 р. – на Харківській біологічній фабриці технологом, а потім майстром цеху.
У 1991 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата ветеринарних наук на тему: «Діагностика туберкульозу великої рогатої худоби в умовах впливу іонізуючої радіації» за фахом 16.00.03 (ветеринарна мікробіологія, вірусологія, епізоотологія, імунологія і мікологія).
З 1990 по липень 2006 року працював в Український науково-дослідний інститут експериментальної ветеринарії (УНДІЕВ), згодом Національний науковий центр (ННЦ) Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини (ИЭКВМ), де працював у посаді «молодшого», потім «наукового», «старшого» і «ведучого» наукового співробітника, і – завідувача лабораторією вивчення хвороб молодняку.
У грудні 2004 року захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора ветеринарних наук за фахом 16.00.03 (ветеринарна мікробіологія і вірусологія) на тему: «Мінливість мікобактерій, епізоотологічний моніторинг, заходи і засоби боротьби з туберкульозом тварин в умовах радіаційного впливу».
З вересня 2006 по серпень 2020 року очолював кафедру епізоотології та паразитології Сумського НАУ.
Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації 34 років
Навчальна робота: Викладає навчальні курси: «Ветеринарні технології профілактики інфекційних хвороб тварин» та «Спеціальна епізоотологія».
Підвищення кваліфікації: останнє – 2016 в Харківській ДЗВА.
Держбюджетна, госпдоговірна та грантова тематика:
2010 – 2014 роки «Епізоотологічний моніторинг та вдосконалення засобів діагностики туберкульозу тварин» (номер державної реєстрації 0110U007591)
2014-2019 роки – за темою: «Оптимізація комплексу протиепізоотичних заходів в господарствах Північно-Східного регіону України». Номер державної реєстрації 0114U001561
2015 – 2019 роки «Створення інноваційних засобів моніторингу, діагностики, прогнозування та профілактики емерджентних та економічно значущих захворювань у скотарстві, свинарстві, птахівництві, рибництві, звірівництві та бджільництві на основі клітинних, молекулярних та нанотехнологій» (номер державної реєстрації 0115U001053).

Зараз наукові дослідження здійснюються згідно теми «Оптимізація комплексу заходів запобігання виникненню і поширенню заразних хвороб тварин в господарствах Північно-Східного регіону України», державний реєстраційний номер 0122U001254, 2022–2027 рр.