Негреба Юлія Володимирівна, ст. викладач

Старший викладач кафедри епізоотології та паразитології
e-mail: Yla7578@ukr.net
Publons
ORCID ID
Google scholar
CV

Народилася 12 лютого 1978 року в с. Ново-Миколаївка. В 1994 році закінчила Олексіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Після чого навчалася в М.-Висторопському радгосп-технікумі. В 2001 році закінчила Сумський НАУ та отримала диплом лікаря ветеринарної медицини. В цьому ж році вступила до магістратури на факультет ветеринарної медицини.
У 2002 році закінчила магістратуру та здобула кваліфікацію магістра ветеринарної медицини. З 2002 року працює на факультеті ветеринарної медицини, з 2002 – 2005 року старшим лаборантом, а потім лікарем – ординатором кафедри терапії, фармакології та клінічної діагностики, з 2005 року – асистент кафедри паразитології та токсикології.
З 2006 року – аспірант денної форми навчання за спеціальністю 16.00.11 – паразитологія, гельмінтологія на кафедрі паразитології та токсикології.
З 2008 по теперішній час старший викладач кафедри епізоотології та паразитології.
Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації 13 років, Сумський НАУ
Навчальна робота: Викладає навчальні курси: «Паразитологія та інвазійні хвороби», «Інвазійні хвороби продуктивних тварин», «Зоологія», «Паразитози тварин».
Підвищення кваліфікації: Сумська біологічна фабрика, 2016 рік. 2020 – міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) за програмою: «Хмарні сервіси для он-лайн навчання на прикладі платформи Zoom” (дистанційна форма навчання)  у Instytut Badawczo – Rozwojowy Lubelskiego Parku в Любліні (Польща); 2022 – навчальний он-лайн тренінг на тему “Методи спрощеного програмного планування та автоматизація процесів планування діяльності підприємства за допомогою програми МАХ”.
Держбюджетна, госпдоговірна та грантова тематика: Наукові дослідження здійснюються згідно теми «Оптимізація комплексу заходів запобігання виникненню і поширенню заразних хвороб тварин в господарствах Північно-Східного регіону України», державний реєстраційний номер 0122U001254, 2022–2027 рр.

Інша інформація: навички організації та проведення конференцій, круглих столів.