Ребенко Галина Іванівна, к.вет.н., доцент

Доцент кафедри епізоотології та паразитології
Кандидат ветеринарних наук, доцент

e-mail: rebenko.halina@gmail.com

Publons

ORCID ID

Scopus

Google scholar

CV

Народилася 28 вересня 1970 року.

В 1987 році закінчила школу №2 м. Суми.
Вищу освіту одержала на ветеринарному факультеті Сумського філіалу ХСГІ (Сумський СГІ), 1992 рік, диплом з відзнакою.
З 1994 року по 1998 рік навчалася в аспірантурі Сумського НАУ. У 1999 році захистила дисертацію за темою: “Бордетельозна інфекція свиней: епізоотологія, діагностика та заходи боротьби” на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.03 – ветеринарна мікробіологія, вірусологія (диплом ДК №004573).
Вчене звання доцента кафедри епізоотології та ОЕВС присуджено у 2003 році (атестат 02ДЦ № 000304).

З 1992 по 1994 рік працювала викладачем ветеринарних дисциплін в Путивльському сільськогосподарському технікумі.

з 1994 по 2004 – на посаді асистента, а з 2004 і дотепер – на посаді доцента у Сумському національному аграрному університеті.

Основні навчальні дисципліни: «Епізоотологія та інфекційні хвороби тварин», «Інфекційні хвороби свиней»,  «Епідеміологія та інфекційні хвороби», а також «Veterinary epidemiology» та «Epizootology and Infectious Animal Diseases» для іноземних студентів.  Для здобувачів інших освітніх програм викладає курс дисципліни за вибором, спрямованої на розвиток загальних компетентностей “Основи pest-контролю”(«Шкідники поряд та боротьба з ними») 

Напрям наукових досліджень: 

Наукові дослідження здійснюються згідно теми «Оптимізація комплексу заходів запобігання виникненню і поширенню заразних хвороб тварин в господарствах Північно-Східного регіону України», державний реєстраційний номер 0122U001254, 2022–2027 рр.

Грантова, держбюджетна , госпдоговірна тематика:
Гранти
2017-2018 роки – Проект технічної допомоги «Підвищення обізнаності про Африканську чуму свиней в Україні: ІІ етап» в рамках співпраці між Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) та Сумським національним аграрним університетом за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР); 
2024 – учасник проєкту ERASMUS+  AFISHE – “Development of Education in Aquaculture and Fisheries for the Green Deal in Armenia and Ukraine: From Education to Ecology” 

ГДТ № 2-10 від 02.10.2023 Проведення доклінічної та клінічної оцінки лікарських засобів для формування реєстраційних досьє для Укрзооветпромпостач

Підвищення кваліфікації: 2021 – тренінг «The use of innovative interactive online modules in teaching» (40 hours), що проходив в рамках  DAAD Project Nr. 57514792 „Digital Modernisation of Lecturing in Ukrainian Agricultural Universities“; тренінг “Preventing Exploitation of Dual-Use Expertise and Tacit Knowledge in Central/Eastern Europe and the Baltics Training Program”;

2022 – навчальний он-лайн тренінг на тему “Методи спрощеного програмного планування та автоматизація процесів планування діяльності підприємства за допомогою програми МАХ”.

2024 – стажування в University of Porto в рамках та за кошти проєкту AFISHE – “Development of Education in Aquaculture and Fisheries for the Green Deal in Armenia and Ukraine: From Education to Ecology” ERASMUS+ 

жовтень-грудень 2024 року в рамках міжнародної академічної мобільності проходила стажування в Хенаньському інституті науки і технологій. 

Інша інформація:

Член редакційної колегії наукового видання (технічний редактор журналу “Вісник СНАУ”, серія вет. медицина), включеного до переліку наукових фахових видань України в категорію “Б”.

Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Секретар підкомісії H6 Ветеринарна медицина Науково-методичної комісії 8 з сільського, лісового, рибного господарства та ветеринарної медицини сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Член фахової комісії єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю Ветеринарна медицина.

Лектор та член журі II-III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Національного центру “Мала академія наук України” Секція: Ветеринарія.

Член Української Асоціації епізоотологів, діючий член міжнародної організації EpiCore по нагляду за спалахами хвороб.

2016-2019 роки виконувала обов’язки Вченого секретаря спеціалізованої вченої ради Д 55.859.04 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата ветеринарних наук.

Має навички організації та проведення конференцій, концертів художньої самодіяльності.

З 2021 року виконувала обов’язки заступника декана з якості освітньої діяльності, з навчальної роботи.

З 2024 року – заступник декана по роботі з іноземними студентами та координації підготовки здобувачів за програмою подвійних дипломів Сумського міжнародного коледжу Хенанського інституту науки і технології.

Індивідуальні консультації – кожен четвер з 11-00 до 13-00.