Ребенко Галина Іванівна, к.вет.н., доцент

Доцент кафедри епізоотології та паразитології
Кандидат ветеринарних наук, доцент
e-mail: rebenko.halina@gmail.com
Publons

ORCID ID
Google scholar

Народилася 28 вересня 1970 року. В 1987 році закінчила школу №2 м. Суми.
Вищу освіту одержала на ветеринарному факультеті Сумського філіалу ХСГІ (Сумський СГІ), 1992 рік, диплом з відзнакою.
З 1992 по 1994 рік працювала викладачем ветеринарних дисциплін в Путивльському сільськогосподарському технікумі.
З 1994 року по 1998 рік навчалася в аспірантурі Сумського НАУ. У 1999 році захистила дисертацію за темою: “Бордетельозна інфекція свиней: епізоотологія, діагностика та заходи боротьби” на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.03 – ветеринарна мікробіологія, вірусологія (диплом ДК №004573).
Вчене звання доцента кафедри епізоотології та ОЕВС присвоєно у 2003 році (атестат 02ДЦ № 000304).
Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації 27 років: Путивльський СГТ, Сумський НАУ
Навчальна робота: Викладає навчальні курси: «Епізоотологія та інфекційні хвороби тварин» «Інфекційні хвороби продуктивних тварин» «Інфекційні хвороби свиней», а також «Special Epizootology» та «Epizootology and Infectious Animal Diseases» для іноземних студентів і магістрантів.

Підвищення кваліфікації: 2016 рік докторантура Сумського НАУ за спеціальністю 16.00.03 – Ветеринарна мікробіологія, епізоотологія, інфекційні хвороби та імунологія (21 – ветеринарна медицина).
2020 – міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) за програмою: «Хмарні сервіси для он-лайн навчання на прикладі платформи Zoom” (дистанційна форма навчання)  у Instytut Badawczo – Rozwojowy Lubelskiego Parku в Любліні (Польща); 2021 – тренінг «The use of innovative interactive online modules in teaching» (40 hours), що проходив в рамках  DAAD Project Nr. 57514792 „Digital Modernisation of Lecturing in Ukrainian Agricultural Universities“; тренінг “Preventing Exploitation of Dual-Use Expertise and Tacit Knowledge in Central/Eastern Europe and the Baltics Training Program”; 2022 – навчальний он-лайн тренінг на тему “Методи спрощеного програмного планування та автоматизація процесів планування діяльності підприємства за допомогою програми МАХ”.

Є членом Української Асоціації епізоотологів, діючим членом міжнародної організації EpiCore по нагляду за спалахами хвороб, лектором та членом журі конкурсу наукових робіт МАН. 2016-2019 роки виконувала обов’язки Вченого секретаря спеціалізованої вченої ради Д 55.859.04 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата ветеринарних наук. З 2019 року – відповідальний секретар редакційної колегії наукового журналу «Вісник Сумського національного аграрного університету» серія «Ветеринарна медицина, якість і безпека продукції тваринництва». з 2021 – експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
Держбюджетна, госпдоговірна та грантова тематика:
2014-2019 роки – за темою: «Оптимізація комплексу протиепізоотичних заходів в господарствах Північно-Східного регіону України». Номер державної реєстрації теми: 0114U001561
2017-2018 роки – Проект технічної допомоги «Підвищення обізнаності про Африканську чуму свиней в Україні: ІІ етап» в рамках співпраці між Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) та Сумським національним аграрним університетом за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)
Наукові дослідження здійснюються згідно теми «Оптимізація комплексу заходів запобігання виникненню і поширенню заразних хвороб тварин в господарствах Північно-Східного регіону України», державний реєстраційний номер 0122U001254, 2022–2027 рр.
Інша інформація: навички організації та проведення конференцій, концертів художньої самодіяльності.
з 2021 року – заступник декана з якості освітньої діяльності.