Фотін Анатолій Іванович, к.вет.н., доцент

Доцент кафедри епізоотології та паразитології
Кандидат ветеринарних наук, доцент
e-mail: fotin_anat_iv@ukr.net
Publons
ORCID ID
Google scholar
CV_Fotin
Народився в с. Константинополь В-Новоселківського району Донецької області 21 липня 1953 року. В 1970 році закінчив середню школу і до 1973 року працював в радгоспі “Забойщик” Донецької області ветеринарним санітаром.
З 1973 по 1978 рік навчався в Харківському зооветеринарному інституті на факультеті ветеринарної медицини.
З 1978 по 1979 рік працював лікарем ветеринарної медицини радгоспу “Корсунський” Ясиноватського району Донецької області.
З 1979 по 1981 рік працював провідним лікарем, а потім заступником начальника Харківського обласного ветеринарно-санітарного загону.
З 1981 по 1988 рік – науковий співробітник лабораторії профілактики хвороб птиці Українського науково-дослідного інституту птахівництва.
З 1 вересня 1988 року і по теперішній час працює доцентом кафедри епізоотології та паразитології факультету ветеринарної медицини Сумського національного аграрного університету.
У 1989 році на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Білоруського НДІЕВ захистив дисертацію на тему “ Аттенуированый штамм “К-УНИИП” вируса гепатита утят и его использование в качестве вакцины” за спеціальністю 16.00.03 – ветеринарна мікробіологія, вірусологія, епізоотологія, імунологія та мікологія.
Фотін А.І. є автором винаходу “ Штамм К-УНИИП вируса гепатита утят для производства вакцины против вирусного гепатита утят”.
Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації 31 рік – Сумський НАУ
Навчальна робота: Викладає навчальні курси: «Ветеринарне законодавство України та міжнародне ветеринарне право» «Організація і економіка ветеринарної справи» «Біотехнологія ветеринарних імунобіологічних препаратів».
Підвищення кваліфікації та наукова робота:
З 1999 року є членом Всесвітної асоціації птахівництва. Надає консультативну допомогу з питань профілактики інфекційних захворювань водоплавної птиці, а також з проблем імунопрофілактики сказу тварин.
Фотін А.І. готує аспірантів за спеціальністю 16.00.03 – ветеринарна мікробіологія і вірусологія.
Держбюджетна, госпдоговірна та грантова тематика:
Доклінічні та клінічні дослідження екологічно безпечних препаратів для тваринництва № 17-8-3, НВФ «Бровафарма» та інші.