Фотіна Ганна Анатоліївна, д.вет.н., професор

Доктор ветеринарних наук.

Професор кафедри ветсанекспертизи, мікробіології, зоогігієни та безпеки і якості продуктів тваринництва Сумського національного аграрного університету. Науковий консультант НВФ «Бровафарма» з проведення доклінічних та клінічних досліджень ветеринарних препаратів. Лауреат премії «Президента України для молодих вчених»

e-mail: super.annafotina@ukr.net

Web of Science Researcher ID U-9933-2018

Google scholar

Publons

CV

Адреса: 40021 Україна м. Суми, Г. Кондратьєва, 160 СНАУ факультет ветеринарної медицини.

Народилась в м. Харкові 29 квітня 1981 року.

В 1998 році закінчила англо-юридичний ліцей № 1 м. Суми.

В 1998 вступила, а в 2003 році закінчила з відзнакою факультет ветеринарної медицини Сумського національного аграрного університету, отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

З 2003року по2005 проходила стажування у Великобританії.

01.03.2005 – 01.10.2008 – старший викладач кафедри епізоотології та організації і економіки ветеринарної справи Сумського національного аграрного університету;

01.10.2008 – 11.01.2016 – доцент кафедри епізоотології та організації і економіки ветеринарної справи Сумського національного аграрного університету;

Кандидат ветеринарних наук з 2009 року. Дисертацію захищено 22 червня року 2009 року у спеціалізованій вченій раді Львівського національного  університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького Міністерства аграрної політики України, отримано  диплом ДК№051732.

Доктор ветеринарних наук з 2015 року. Дисертацію захищено 2 липня 2015 року у спеціалізованій вченій раді Львівського національного  університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького Міністерства освіти і науки України, отримано диплом ДД№004718.

Вчене звання доцента кафедри епізоотології та організації і економіки ветеринарної справи присвоєно у 2010 році. Отримано атестат 12 ДЦ №0324088.

Призначена на посаду професора кафедри епізоотології та паразитології з 10 травня 2016 року. Наказ від 10 травня 2016року № 832-ВК.

Закінчила навчальні курси фахівців електронної мікроскопії, має посвідчення про закінчення курсу.

З 2007 року є членом Української асоціації лікарів ветеринарної медицини та Всесвітньої наукової асоціації птахівників.

Має державні нагороди: почесна грамота Міністерства аграрної політики України (2008), почесна грамота Міністерства освіти та науки України (2009).

Отримала міжнародне стажування з питань визначення ГМО в продуктах тваринництва. 2014 Берлін – Німеччина, Congen; Дармштат – Німеччина, R-Biopharma. 2018 «Питання етики тварин» Оксфорд, Великобританія.

Дисципліни, що викладаються: англомовний та україномовний курси «Ветеринарне законодавство України та міжнародне ветеринарне право», «Професійна етика лікаря ветеринарної медицини», англомовний курс «Ветеринарна зоологія», англомовний курс «Біотехнологія імунобіологічних ветеринарних препаратів».

Напрям наукових досліджень: Ефективна токсикологічна оцінка та розробка хіміотерапевтичних засобів в птахівництві». «Якість та безпека продуктів тваринництва».

Здійснює підготовку аспірантів та докторантів за фахом: 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна санітарія і експертиза».