29 листопада на факультеті ветеринарної медицини відбулася гостьова лекція за участю запрошеного лектора Галат Марини Владиславівни , доктора ветеринарних наук, професорки кафедри фармакології, паразитології та тропічної ветеринарії НУБіП України, яка наразі проходить стажування в Інституті паразитології Університету Берну (Швейцарія).
В лекції висвітлювалося питання зоонозного паразитарного захворювання тварин – токсоплазмозу, яким, на сьогоднішній день переймається вся світова спільнота.
В викладеному матеріалі розглядалися питання щодо морфології та біологічних особливостей збудника Toxoplasma gondii, сучасні методи діагностики даного захворювання. Студенти та викладачі факультету ветеринарної медицини висловлюють свої слова захоплення й подяки лектору за цікаві та актуальні дослідження, а також за високу майстерність викладання
![](http://vet.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/5-гостьова-лекція-Галат.jpg)
![](http://vet.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-гостьова-лекція-Галат.jpg)
![](http://vet.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-гостьова-лекція-Галат.jpg)
![](http://vet.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-гостьова-лекція-Галат.jpg)
![](http://vet.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-гостьова-лекція-Галат.jpg)