Пішов із життя доктор ветеринарних наук, професор Краєвський Аполлінарій Йосипович

Сьогодні, 22 червня 2023 року, на 67-му році пішов із життя доктор ветеринарних наук, професор Краєвський Аполлінарій Йосипович.

Аполлінарій Йосипович родом із Хмельниччини з селянської родини.

Пройшов професійний шлях головного лікаря колгоспу, викладача спеціальних дисциплін, асистента кафедри, аспіранта.

Достроково захистив кандидатську дисертацію у 1992 році. Працював асистентом, а далі доцентом кафедри акушерства Білоцерківського державного аграрного університет. В 2000-2003 роках навчався в докторантурі та в 2004 році був призначений на посаду завідувача кафедри нормальної і патологічної фізіології тварин Білоцерківського ДАУ. У 2005 році захистив докторську дисертацію у Національному аграрному університеті м. Київ.

З 2007 року працював завідувачем кафедри хірургії, а з 2016 по 2021 завідувачем кафедри акушерства та хірургії Сумський НАУ.

За життя опублікував більше 100 наукових і навчально-методичних праць та плідне працював у вищих навчальних закладах біля 40 років. Був успішним і мудрим керівником, всього себе присвятив освіті та науці, успішно керував багатьма здобувачами.

Колектив факультету ветеринарної медицини висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, колегам, друзям та усім, хто знав Аполлінарія Йосиповича і мав честь співпрацювати з ним.

Вічна і світла пам’ять…