Поглиблення співпраці!

Факультет ветеринарної медицини з робочим візитом в рамках поглибленної співпраці відвідав директор Національного наукового центру “Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини” м. Харків, доктор ветеринарних наук, професор, академік НААН України,
Заслужений діяч науки і техніки України СТЕГНІЙ Борис Тимофійович та заступник директора з наукової роботи та інновацій ННЦ «ІЕКВМ», доктор ветеринарних наук, професор, член-кореспондент НААН України ЗАВГОРОДНІЙ Андрій Іванович.
ННЦ «ІЕКВМ» — перший в Україні спеціалізований науково-дослідний заклад, створений для вирішення науково – практичних завдань ветеринарного забезпечення тваринництва.
До структури інституту входять 4 відділи, 13 лабораторій, 1 науково-дослідна станція, 5 науково-виробничих центрів, референс-лабораторія з грипу птиці. ННЦ «ІЕКВМ» координує виконання наукових досліджень з питань ветеринарної медицини, які проводять наукові установи НААН, Держпродспоживслужби України та вищі навчальні заклади України аграрного профілю, в тому числі і Сумський НАУ.
Гості ознайомились з матеріально- технічною базою факультету, відвідали лабораторії та музеї ФВМ СНАУ.
Домовились розширювати подальшу наукову співпрацю і в проведенні спільних досліджень і в написанні наукових статей.