ПРЕДСТАВНИКИ СНАУ – ДЕЛЕГАТИ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З РЕПРОДУКТОЛОГІЇ ТВАРИН

З 28 вересня по 2 жовтня у м. Салоніки, Греція – відбулась 25th ANNUAL CONFERENCE 2022.

Делегація від України була представлена 9-ма провідними спеціалістами, троє з яких – представники СНАУ – cтудентки факультету ветеринарної медицини – Радченко-Кашаба Анна – 5 курс та Великодна Христина – 2м курс, а також доцент кафедри акушерства та хірургії – Мусієнко Юрій Володимирович.

Протягом декількох днів делегати прослухали велику кількість доповідей та прийняли участь у цікавих обговореннях, які стосувалися проблем репродуктології у різних видів тварин (включаючи екзотичних) та найсучасніших шляхів їх вирішення з використанням ембріотрансферу, клонування та іншого.

Дякуємо Інституту Сучасних Ветеринарних Технологій – ICVT- за співфінансування подорожі, а також велика подяка організаторам конференції ESDAR за підтримку спеціалістів у області репродуктології тварин у нелегкий для нас час. Також велика подяка Anastasiia Bogdaniuk за запрошення, а також неймовірну організацію подорожі.
Це був неймовірний досвід, велика кількість нових знань і нових знайомств!
Слава українському народу! Навіки слава!