Вступ на факультет ветеринарної медицини Сумського національного аграрного університету без ЗНО/НМТ на бюджет, лише за РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІВБЕСІДИ.

‼️Спрощена процедура вступу:
✅Обери спеціальність 211 Ветеринарна медицина або 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза ОС Магістр
✅ З 1 липня зареєструй електронний кабінет вступника на сайті vstup.edebo.gov.ua
✅Подай до приймальної комісії СНАУ документ, що підтверджує реєстрацію на особливо небезпечній території (можливо в електронній формі, з накладанням електронного підпису, на електронну адресу pk_snau@ukr.net)
✅До 8 серпня подай заяву в паперовій формі або через електронний кабінет вступника
✅Пройди індивідуальну усну співбесіду (за зверненням вступника може бути проведена дистанційно).
✅Після отримання рекомендації до зарахування подай оригінали документів до приймальної комісії СНАУ.

‼️ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ 2022 року
1. Атестат (оригінал та копія)
2. Копія паспорта
3. Копія ідентифікаційного коду
4. Прописка (форма 13)
5. Копія військового посвідчення
6. Фотокартки 6 шт. (3*4)
7. Мотиваційний лист

Документи потрібно здати до приймальної комісії СНАУ

При пересиланні електронною поштою слід надіслати КОПІЇ документів про освіту. Усі файли вкласти в папку, вказавши ПІБ, село (місто), email.

*до ОНТ Сумської області входять населені пункти територіальних громад: Новослобідська, Путивльська, Великописарівська, Охтирська, Тростянецька, Білопільська, Ворожбянська, Краснопільська, Миропільська, Садівська, Хотінська, Юнаківська, Глухівська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Свеська, Середино-Будська, Шалигінська, Шосткинська