СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ОТРИМАЛИ ДОВГООЧІКУВАНІ ДИПЛОМИ МАГІСТРА

28 грудня в Молодіжно-розважальному центрі Сумського НАУ відбулася церемонія урочистого вручення дипломів магістра державного зразка студентам, які успішно закінчили навчання за спеціальностями «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза».

Всього в цей день свої довгоочікувані дипломи отримав 101 студент, серед яких один іноземець (Республіка Гана).  Три студенти отримали диплом з відзнакою, а 11 були нагороджені подяками ректора за активну життєву позицію та участь у розвитку студентського життя СНАУ.

Бажаємо випускникам з кар’єрних злетів, успіхів у роботі та щасливого сімейного життя. Нехай щаслива доля завжди сяє над вам путівною зіркою.