У СНАУ ОБРАЛИ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ

Традиція обирати кращих серед кращих існує в багатьох організаціях. У СНАУ вона також існує. Щоосені в університеті обирають кращих студентів, які проявили себе у різних сферах життя навчального закладу: наука, спорт, культура, громадська робота, волонтерство.

Не зрадили традиції і у 2019 році. 12 листопада визначали найкращих студентів. Урочистий захід розпочався із вітального слова першого проректора Сумського НАУ, доктора юридичних наук, професора Миколи Петровича Курила, який вручив відзнаки студентам за досягнення, активну життєву позицію та успіхи у навчанні. Після цього студенти-номінанти перейшли до презентації своїх досягнень.

Журі працювало важко, адже іноді складно було визначити переможця у тій чи іншій номінації, бо всі її учасники були достатньо сильними.

З рештою, переможці були визначені. Ось, кращий студент факультету ветеринарної медицини, який тепер буде представляти Сумський національний аграрний університет на обласному, а може й на всеукраїнському етапі конкурсу «Кращий студент»:

Номінація «Кращий студент-спортсмен» – Ащаулов Владислав Володимирович ( 2 курс)