У СНАУ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

3 жовтня у Сумському національному аграрному університеті відбувся творчий концерт, присвячений Дню працівника освіти.
«Учитель творить Людину», – ці мудрі слова колись давно сказав відомий педагог, письменник Василь Олександрович Сухомлинський. І хоч від того часу минуло чимало років, актуальність та значення цих слів не втрачається.
Щорічно, в першу суботу жовтня в Україні вітають вчителів та тих, хто причетний до святої місії – навчання та виховання молодих поколінь. 3 жовтня в Сумському НАУ відбувся урочистий концерт з нагоди цього світлого свята. Свої творчі дарунки підносили педагогам талановиті студенти СНАУ – вихованці колективів університету.
Сьогодні науково-педагогічний колектив СНАУ – це сотні викладачів, які сумлінно та неспинно працюють над вихованням майбутніх фахівців. За значні досягнення, відданість ідеалам професії та з нагоди свята кращим педагогам було вручено подяки та подарунки. Зі словами привітань до присутніх звернувся перший проректор Сумського НАУ Микола Курило: «У першу суботу жовтня ми традиційно святкуємо День працівника вітчизни, День вчителя. Це світле свято знаходиться на рівні з церковними. Адже не даремно серед найближчих людей кожен називає маму, тата і вчителя. Бо вчитель – це той, хто дає дорогу в життя. Вітаю вас зі святом, шановні освітяни!»
Ми приєднуємося до всіх теплих слів, які по всій Україні лунатимуть на адресу педагогів! Нехай доля буде привітною до вас, життя яскравим та сповненим радості. Нехай над вами щоденно світить зірка вдячності від ваших учнів та студентів. Зичимо вам міцного здоров’я, терпіння і добробуту! Зі святом, дорогі наші освітяни!