У СНАУ ВПРОВАДЖУЄТЬСЯ ТРИТИЖНЕВИЙ КАРАНТИН

З 12 березня по 3 квітня у Сумському національному аграрному університеті впроваджено карантин з метою попередження поширення вірусу COVID19 та сезонних вірусних інфекцій.

Відповідний наказ ректора “Про запобігння поширенню коронавірусу COVID-19 у Сумському НАУ та його відокремлених підрозділах” №106-К був виданий зранку 12 березня на основі рішення Кабінету міністрів України від 11 березня. На час карантину студенти не відвідуватимуть занять. Проте строки карантинних заходів можуть бути змінені відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні.

Крім того, наголошуємо на необхідності дотримуватися правил особистої гігієни, частіше мити руки з милом, уникати великих скупчень людей та контактів з людьми, які мають ознаки хвороби: температуру, кашель, нежить. Також у Міністерстві охорони здоров’я радять краще висипатись, проводити час на свіжому повітрі та пити більше води. За перших же симптомів недуги треба одразу звертатися до лікаря та не займатись самолікуванням.

Бережіть себе та будьте здорові!