У СУМСЬКОМУ НАУ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Кожної третьої неділі листопада всі працівники агропромислової сфери відзначають професійне свято – День працівників сільського господарства. В цей день ми віддаємо шану усім творцям народного добробуту, усім, хто працює в аграрній сфері, забезпечуючи країну найнеобхіднішим – хлібом та до хліба!
Не залишився осторонь цього величного свята і Сумський національний аграрний університет. Для привітань та поздоровлень він зібрав всіх тих, хто не лише працює на землі, а й тих, хто навчає майбутніх агрономів, ветеринарів, технологів, біологів, зоотехніків, тощо. Багато теплих слів у цей день лунало зі сцени, багато щирих побажань добра та злагоди.

З сумлінну, віддану працю та з нагоди професійного свята грамотами та подяками відзначили кращих працівників Сумського НАУ. А творчі колективи підготували незабутні вокальні та хореографічні номери.
Ми, в свою чергу, приєднуємось до найтепліших побажань сказаних сьогодні та зичимо представникам сільського господарства невичерпної енергії, добробуту, міцного здоров’я, миру та затишку в родинах! Зі святом!