Вітаємо з Днем народження легенду факультету ветеринарної медицини Харенка Миколу Івановича

Вітаємо з Днем народження легенду факультету ветеринарної медицини, першопочатківця заснування та розвитку факультету Харенка Миколу Івановича, доктора ветеринарних наук, професора, завідувача кафедри акушерства Сумського НАУ(1994-2015), Заслуженого професора Сумського НАУ, Заслуженого працівника ветеринарної медицини України, Академіка Академії наук ВШ України.

Ви пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній справі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції ветеринарного лікаря, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї професії.
Ми пам’ятаємо про Ваш вклад в розбудову факультету ветеринарної медицини СНАУ та про свій невідплатний борг перед вами і спрямуємо всі зусилля на забезпечення підтримки та популяризації нашої професії.
Довгий і славний шлях вашої кафедри акушерства – це яскравий приклад самовідданої праці керівника колективу, якому притаманна талановитість, висока професійність та вміння долати труднощі, яких вистачало в усі часи.
Виявляючи глибоку повагу, хочемо подякувати вам за витримку і підтримку, за мужність і виваженість, за надану Вами можливість бути достойним професіоналом в ветеринарній справі!
Ваша творча, самовіддана та подвижницька праця заслуговує щирої поваги та укріплює віру в те, що кафедра і надалі зберігатиме лідерські позиції з підготовки фахівців у галузі ветеринарної медицини.
Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!
Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!