Рисований Віталій Іванович, к.вет.н., доцент

доцент кафедри епізоотології та паразитології
Кандидат ветеринарних наук, доцент
e-mail: rvsu@ukr.net
Publons
ORCID ID
Google scholar
CV_Rysovanyi
Народився 25 січня 1977 року в селі Каліївка Шосткінського району Сумської області. В 1991 році закінчив Тиманівську восьмирічну школу. В 1995 році – Путивльський сільськогосподарський технікум відділення ветеринарної медицини.
В 2000 – Сумський державний аграрний університет факультет ветеринарної медицини. Працював головним лікарем ветеринарної медицини в ТОВ АФ «Хотінь», мікробіологом центру наукових досліджень та впровадження нових технологій при Сумській державній біофабриці.
Тема кандидатської дисертації: “Псевдомоноз перепелів (біологічні властивості збудника, діагностика, заходи боротьби)” 16.00.03. – ветеринарна мікробіологія та вірусологія. Рік захисту – 2005 (м. Одеса, Одеський державний аграрний університет).
Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації 18 років
Навчальна робота: Викладає навчальні курси: «Інвазійні хвороби коней», «Ветеринарні технології профілактики паразитарних хвороб тварин» «Паразитози тварин», а також «Parasitology and invasive diseases » та «Parasitosis animal» для іноземних студентів.
Підвищення кваліфікації на кафедрі інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки Полтавського державного аграрного університету за темою: «Набуття знань та практичного досвіду при викладанні фахових навчальних дисциплін в області заразної патології у ветеринарії» у 2023 рік.
Держбюджетна, госпдоговірна та грантова тематика: Наукові дослідження здійснюються згідно теми «Оптимізація комплексу заходів запобігання виникненню і поширенню заразних хвороб тварин в господарствах Північно-Східного регіону України», державний реєстраційний номер 0122U001254, 2022–2027 рр.

Інша інформація: учасник ГО «Добра воля».